Kategorie
Leki na potencję

Kamagra może zmniejszać skrzepy krwi po operacji stentu

Używanie stentów w celu zapobiegania zawałowi serca jest dość powszechne, ale czasami implantacja stentu może powodować krzepnięcie krwi lub zwężenie tętnic. Nowe badania pokazują, że popularny lek na zaburzenia erekcji może zmniejszyć ryzyko tych powikłań.Nowe badanie sugeruje, że powlekanie stentów – pokazanych tutaj – sildenafilem może zmniejszyć ryzyko krzepnięcia krwi i restenozy.

Stenty to małe rurki wykonane z metalowej siatki, które wkłada się do zatkanych tętnic, aby utrzymać je otwarte i umożliwić łatwiejszy przepływ krwi.

Według American Heart Association (AHA) stenty są „dość powszechne”. Są stosowane, gdy tętnice są zwężone z powodu nagromadzenia płytki nazębnej, w celu zmniejszenia ryzyka zawału serca .

kamagra gold

Dla niektórych pacjentów stenty zmniejszają ryzyko „restenozy” – ponownego zwężenia tętnic. Ale dla innych mogą mieć odwrotny skutek, ponieważ tkanka nadmiernie rosnąca wokół obszaru leczonego stentami może powodować zwężenie lub zatkanie tętnic. Zwykle dzieje się tak w przypadku tak zwanych stentów z gołego metalu, które są stentami niepowleczonymi lekami.

Natomiast stenty pokryte lekami, aby zapobiec zamykaniu się naczyń krwionośnych, nazywane są „stentami uwalniającymi leki”.

Czasami jednak stenty uwalniające leki mogą również powodować inne komplikacje. Na przykład pomimo leczenia przeciwzakrzepowego skrzepy krwi mogą nadal rozwijać się w pobliżu stentu.

Ale nowe, wstępne badania wykazały, że powlekanie stentów lekiem zwykle stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji może zapobiec zatykaniu się lub zwężaniu tętnic.

Odkrycia zostały zaprezentowane podczas AHA’s Basic Cardiovascular Sciences 2017 Sessions Scientific w Portland, OR. Głównym autorem badania jest dr Han-Mo Yang, profesor nadzwyczajny w dziale kardiologii w Seul National University Hospital w Korei Południowej.

Kamagra zmniejsza zlepianie się płytek krwi

Dr Yang i jego współpracownicy przeprowadzili serię testów na gryzoniach, badając wpływ Kamagry na krzepnięcie krwi.

Kamagrę stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji, chociaż pierwotnie opracowano go jako lek przeciwnadciśnieniowy. Lek jest teraz sprzedawany jako Kamagra – pierwszy z nich na zaburzenia erekcji, podczas gdy ten drugi jest używany, aby pomóc dorosłym z tętniczym nadciśnieniem płucnym ćwiczyć bardziej.

kamagra gold

Lek może zwiększyć przepływ krwi i rozluźnić tętnice, umożliwiając w ten sposób swobodniejszy przepływ krwi.

Nowe badania wykazały, że Kamagra „zmniejszyła zlepianie się płytek krwi o 30 procent”.

Płytki krwi są jednym z powodów, dla których nie krwawimy nadmiernie, gdy dostajemy małe nacięcie. Są to komórki w naszej krwi, które mogą wykryć uszkodzone naczynie krwionośne i „przyjść na ratunek”, łącząc się ze sobą i tworząc skrzep krwi.

Oczywiście w przypadku osób ze skłonnością do zatkania tętnic lekarze mogą przepisać leki przeciwpłytkowe, aby zmniejszyć ryzyko zawału serca lub udaru mózgu .

W nowym badaniu Yang i zespół odkryli, że Kamagra zwiększa aktywność enzymu zwanego kinazą białkową G (PKG).

PKG zapobiega pogrubieniu ścian tętnic po urazie, więc może pomóc uniknąć powikłań, które czasami występują po operacji umieszczenia stentu.

Jak wyjaśniają autorzy, implantacja stentu obniża aktywność PKG, co prowadzi do pogrubienia tętnic i zwiększonego wiązania płytek krwi. Dlatego aktywacja PKG ma kluczowe znaczenie dla mechanizmu, dzięki któremu Kamagra może zapobiegać nawrotowi zwężenia.

„Nasze badania są ograniczone z udziałem tylko zwierząt. Jeśli badania kliniczne wykażą, że Kamagra https://kamagranajtaniej.pl/kamagra.htm zmniejsza restenozę po założeniu stentu, można go od razu zastosować w warunkach klinicznych, ponieważ lek jest już stosowany w prawdziwym świecie do innych celów”, mówi dr. Yang.

https://kamagranajtaniej.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *